Polski Serwer Modern Warfare

Jeden z najlepszych serwerów o tematyce militarnej!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-01 22:53:04

NovorossijiSlava
Felietonista
Skąd: Poznań
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 155
Windows 8.1Firefox 43.0

Apel do brukselskich pierdzistołków

Ostrzegam banksterów, socjalistów z Unii, a w szczególności lewicowych dziennikarłów z Polski i UE. Polacy to naród który nie da sobie w kaszę dmuchać. Jeśli zaczniecie się wtrącać w nasze wewnętrzne sprawy to my was zniszczymy. Zniszczyliśmy już niemiecki socjalizm narodowy który miał trwać 1000 lat, zniszczyliśmy już komunizm który na czele ze Związkiem Sowieckim miał trwać wiecznie. Lewactwo mam dla was radę. Jeśli chcecie przetrwać ograniczcie się do swoich krajów i tam sobie rządźcie. W przeciwnym wypadku wasza Unia zostanie unicestwiona szybciej niż wam się zdaje. Może my Polacy wolno i niezbyt udolnie potrafimy budować, ale rozpieprzanie idzie nam koncertowo. Radzę również miejscowym aferałom jak najszybciej zakończyć działalność dywersyjną. Mowa oczywiście o Nowośmiesznej którą spotkał wątpliwy zaszczyt, bo jeśli wiceszef KE pisze w swoim poście o wielkiej nadziei i wymienia Nowośmieszną nawet linkując do jej profilu to ja nie mam więcej pytań.


comment_Mgz5W4FWAEtzS9IDejdiKS3c6HsbrYEE.gif
anigif_enhanced-buzz-21137-1380055808-15.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polishelite - lif-tribesrises - vegasstories - minipolishtransport - odkryj-bohatera