Polski Serwer Modern Warfare

Jeden z najlepszych serwerów o tematyce militarnej!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-11-19 14:56:21

NovorossijiSlava
Felietonista
Skąd: Poznań
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 155
Windows 8.1Firefox 42.0

Felieton na temat .Starodawnej Ryszarda Sweetru

Co do wczorajszego performensu Rysia, bo tak tę maestrię wypadałoby określić i tutaj napisać.

Genialny występ, piękna masakracja etatystycznego pisowskiego ścierwa, łaknącego hajsu podatnika. Ten filmik z nim w roli głównej oglądam już po raz dziesiąty i nie mogę wyjść z podziwu, jak to kurwa w ogóle jest możliwe by miażdżyć socjalistów z taką klasą, łącząc przy tym błyskotliwą parafrazę hasła wyborczego Szydło z subtelnym poczuciem humoru, wytykając szmery dezaprobaty ze strony jarkowego audytu.

Dotychczas miałem go wyłącznie za gburowatą banksterską kurtyzanę, bez wyrazu, bez charyzmy, bez "tego czegoś". Teraz już wiem, jak bardzo się myliłem.

Rysiu to po prostu najbardziej wygadana, najbardziej niebezpieczna, najbardziej cyniczna, najbardziej skurwiała menda aktualnie znajdująca się na scenie politycznej, która swoim urokiem osobistym i grą aktorską imitującą wolnorynkowca kupi miliony lemingów, wygra przyszłe wybory i zaprowadzi tu taki wolny rynek, co Tusio i spółka w ciągu ostatnich 8 lat.

Monetarystom i "liberałom" z banksterskiego odbytu co to na oczy nie widzieli prac Misesa czy Hazlitta w żadnym wypadku się nie ufa. Ich się anhiluje, zanim swoimi złotymi ustami, kwiecistymi sformułowaniami, niewybrednymi porównaniami i bajeranckimi gajerami pociągną to w chuj zadłużone państwo na dno.


comment_Mgz5W4FWAEtzS9IDejdiKS3c6HsbrYEE.gif
anigif_enhanced-buzz-21137-1380055808-15.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fixeres - oneliferpg - medycynaestytyczna - cebulaxyzcebula - polishunityae